Внутрішній настінний блок Cooper&Hunter Daytona SILVER CH-S24FTXD2-SC(I) для мульти-спліт системи

28 199 ₴
- В наявності
+380 (73) 999-44-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній блок Cooper&Hunter Daytona мульти-спліт
Внутрішній блок Cooper&Hunter Daytona мульти-спліт – оновлена версія дизайнерського внутрішнього блоку для мульти-спліт системи Cooper&Hunter. Цей кондиціонер поєднує стильний сучасний дизайн доступний в декількох кольорах, хорошу функціональність і потужну систему фільтрації. Кондиціонер зібраний у відповідності до вимог Generation VI, і відповідає підвищеним вимогам до якості складання та комплектуючих. На цю модель варто звернути увагу, якщо ви хочете отримати сучасний і стильний блок з прекрасним дизайном і безкомпромісною якістю Cooper&Hunter.
Внутрішній настінний блок мультисистеми
- "CH 7-SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/ Планшет (ОС: Android, iOS);
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Преміальна енергозбережна комплектація GENERATON IV (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Функція "I FEEL" - вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5°C;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "+8 градусів". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8°C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення;
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку;
- 24-годинний таймер;
- Покриття "BLUE-FIN";
- Комфортна підтримка температури в нічному режимі "SLEEP";
- Автономне осушення;
- Захист компресора;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення;
- Функція "Авторестарт" - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з вказівкою помилки на дисплеї;
- Повна відповідність діючій з 1-01-2013 Директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A++.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7400 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 329 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1122 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труб | 6,35 (1/4") / 15,88 (5/8") |
| Площа приміщення | 60-80 / 24BTU |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Внутрішній, настінний |
- Ціна: 28 199 ₴


