Мульти-спліт система з 5 внутрішніми блоками Cooper Hunter CHML-U42RK4 + CH-S09FTXF6 VITAL PLUS x 5 шт.

169 599 ₴
- В наявності
Мультиспліт-системи — це системи, які дають змогу кондиціонувати кілька приміщень одночасно. Така система складається з одного зовнішнього блоку, до якого можна підключити до 5 внутрішніх блоків. Вони схожі на традиційні кондиціонери, з тією різницею, що всі внутрішні блоки під’єднані до одного зовнішнього блоку, що дозволяє максимально оптимізувати простір. Cooper&Hunter пропонує широкий асортимент внутрішніх блоків, які можуть працювати з мультиспліт-системою: настінні, касетні, канальні та консольні блоки. Велика універсальність використання цих систем завдяки широкому вибору сумісних внутрішніх блоків забезпечує можливість застосування мультиспліт-систем Cooper&Hunter як у будинках та квартирах, так і в офісах та комерційних приміщеннях.
- Робочий діапазон системи 50-150% від номінальної потужності зовнішнього блоку;
- Безпечний запуск і робота в діапазоні від 96 В до 260 В;
- Технологія «Stable Frequency Control» – плавна і стабільна робота на наднизьких частот (15 Гц);
- Noise Analysis Technology – практично безшумна робота внутрішнього і зовнішнього блоків;
- Широкий температурный диапазон эффективной работы: от -15ºС на обогрев и до +48ºС на охлаждение;
- Автоматическая система защиты от обледенения нового поколения Intelligent Preheating. В отличие от обычной схемы размораживания «по времени» – в среднем 10 минут размораживания на 50 минут работы компрессора, запуск процесса размораживания производится только при наличии реальной необходимости. Такая современная технология, очевидно, уменьшает потери электроэнергии на ненужные циклы размораживания;
- Энергоэффективность класса «А».
- «CH 7-SKY Technology» - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація GENERATON IV (підвищений контроль якості збірки і матеріалів);
- Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидну покриттям;
- Функція «I FEEL» - вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5 ° С;
- Технологія «I-Action» - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «+8 градусів». Кондиціонер буде підтримувати температуру 8 ° С, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутові жалюзі, створюють охоплення всього об'єму приміщення;
- 24-годинний таймер; Покриття «BLUE-FIN»;
Комфортне підтримання температури в нічному режимі «SLEEP»; - Автономне осушення;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення;
- Функція «Авторестарт» - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з зазначенням помилки на дисплеї;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 120 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 5 |
| Охолоджуюча здатність | 42000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 13000 Вт |
| Потужність охолодження | 11580 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 1103 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1015 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 440 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 102 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 42 BTU / 120-140 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Комплект |
| Кількість портів для підключення | 5 |
- Ціна: 169 599 ₴



