Кондиціонер TCL FreshIN 3.0 TAC-12CHSD/FCI Heat Pump Inverter R32 WI-FI

49 199 ₴
- В наявності
Fresh Air
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря в приміщення до 60 м³/год.
Тихий режим Fresh Air
Завдяки чотири ступеневій системі шумопоглинання шум можна зменшити на 17% при активації функції свіжого повітря, створюючи більш комфортне та спокійне середовище для сну.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації, щоб забезпечити високоефективне очищення повітря.
- попередній фільтр
- антибактеріальний фільтр з іонами срібла
- високоефективний фільтр EPA
- фільтр високої щільності
Температурний баланс
Перш ніж потрапити в приміщення, свіже повітря проходить через теплообмінник внутрішнього блоку. Воно охолоджується або нагрівається до заданої температури з точністю ±0,5°С. Це дозволяє уникнути дискомфортних коливань температури.
Якість повітря TVOC у реальному часі
Більш ефективне покращення якості повітря, яке може виявити більшість забруднюючих речовин, таких як CO₂, формальдегід тощо.
Великий діаметр вентилятора
Покращує циркуляцію повітря за допомогою 108-мм вентилятора з перехресним потоком великого діаметру, що забезпечує постійний потік прохолодного повітря та більш енергоефективну роботу.
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі, що мають велику кількість перфорованих мікро-отворів, закриваються, створюючи бар’єр для прямого потоку повітря та розсіюючи його на тисячі дрібних. При цьому повітряний потік стає більш м’яким та дисперсним, тому користувач може знаходитись навпроти виходу повітря з кондиціонера, не боячись сильного прямого потоку та протягів.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Самоочищення зовнішнього блоку
Інноваційна технологія Reverse Clean ефективно видаляє пил і сміття з зовнішнього блоку, забезпечуючи відсутність засмічення кондиціонера, що підвищує ефективність охолодження та подовжує термін його служби.
Голосове керування
Вдосконалений високопродуктивний автономний голосовий модуль дозволяє виконувати голосові команди без підключення до Інтернету. Кондиціонер розпізнає більше тисячі команд, що дозволяє користувачам легко керувати системою. Наразі функція голосового керування підтримує лише англійську мову. Інші мови будуть додані в майбутніх оновленнях.
IOT Wi-Fi керування
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 680 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Режим припливної вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 900 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 810 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 313 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 920 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 540 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 730 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 260 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа приміщення | 30-40 / 12BTU |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+++ |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі охолодження SEER | 8.5 |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі нагріву SCOP | 4.6 |
| Користувацькi характеристики | |
| Компресор | Зимовий інвертор |
- Ціна: 49 199 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.






