Кондиціонер TCL BreezeIN 2.0 TAC-18CHSD/UG11V3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI

42 499 ₴
- В наявності
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Дизайн з двома жалюзі
Завдяки широкому діапазону дії подвійних жалюзі дефлектор оптимізує як охолодження, так і обігрів, забезпечуючи потужну циркуляцію повітря в кожному куточку вашої кімнати.
Великий діаметр вентилятора
Покращує циркуляцію повітря за допомогою 108-мм вентилятора з перехресним потоком великого діаметру, що забезпечує постійний потік прохолодного повітря та більш енергоефективну роботу.
B.I.G. Сare + UVC
Вбудований у вентиляційний отвір біполярний іонний генератор випромінює заряджені електрони для іонізації повітря та генерує великий обсяг плазми, атомів, сильної окисної речовини, які знищують бактерії та віруси. Ультрафіолетове випромінювання забезпечує високу ефективність у боротьбі з токсинами. Сертифікована процедура очищення знищує ДНК/РНК вірусів та бактерій, забезпечуючи стерилізацію повітря. Вбиває 98,66% бактерій.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Самоочищення зовнішнього блоку
Інноваційна технологія Reverse Clean ефективно видаляє пил і сміття з зовнішнього блоку, забезпечуючи відсутність засмічення кондиціонера, що підвищує ефективність охолодження та подовжує термін його служби.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Hotel Mode
Кондиціонер може бути запрограмований на автоматичне вимикання у разі, якщо гість виходить з номеру, відкриває вікно або у випадку спрацювання пожежної сигналізації.
BMS сумісність
Інтеграція обладнання з системою керування будівлею для централізованого моніторингу та контролю в реальному часі. Дозволяє дистанційно керувати режимами роботи, отримувати аварійні сповіщення та аналізувати робочі параметри. Підтримка стандартних протоколів зв’язку Modbus.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потік повітря | 860 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5700 Вт |
| Потужність охолодження | 5260 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 1.8 л/добу |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1421 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1407 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 305 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 909 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 209 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 699 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 850 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 350 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+++ |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі охолодження SEER | 8.5 |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі нагріву SCOP | 5.5 |
| Площа приміщення | 40-60 / 18BTU |
| Користувацькi характеристики | |
| Компресор | Зимовий інвертор |
- Ціна: 42 499 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.








