Кондиціонер Bosch Climate CL7000i RAC 3,5 кВт SILVER

48 399 ₴
- В наявності
- Код: 7733703125
+380 (73) 999-44-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний кондиціонер Bosch Climate CL7000i RAC 3,5 кВт SILVER — це сучасне кліматичне рішення, яке поєднує в собі високу енергоефективність, функціональність і привабливий зовнішній вигляд. Завдяки класу енергоефективності A+++, кондиціонер працює на потужне охолодження та обігрів із мінімальними витратами енергії, що робить його ідеальним вибором для комфортного проживання протягом усього року. Вбудований модуль Wi-Fi, дозволяє керувати роботою віддалено через мобільний додаток Bosch HomeCom Easy. Рекомендовано для площі від 16 до 35 м2.
Переваги кондиціонера Bosch Climate CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE:
- Якісне очищення повітря завдяки системі іонізації та функції i-Clean, яка очищує теплообмінник від пилу та плісняви. Спеціальні фільтри запобігають поширенню шкідливих частинок у повітрі.
- Climate 7000i розроблено для стабільної роботи навіть за екстремальних температур: він функціонує в діапазоні від -30°C до +50°C.
- Антикорозійне покриття зовнішнього блока подовжує термін служби пристрою та зберігає його зовнішній вигляд.
- Функція Save Plus для зменшення енергоспоживання без втрати комфорту.
- Інтелектуальний датчик присутності, який автоматично знижує потужність при відсутності людей у приміщенні.
- Функція Power Control з можливістю обмеження енергоспоживання.
- Вбудована система іонізації для очищення повітря від вірусів і бактерій.
- Функція i-Clean 56° для очищення теплообмінника від пилу й мікроорганізмів.
- Система фільтрації: фільтр високої щільності, холодний каталізатор і біофільтр.
- 3D-обертання жалюзі для рівномірного розподілу повітря у приміщенні.
- Тихий режим роботи із зниженням шуму до 21 дБ(А).
- Режим "Follow Me" — контроль температури за розташуванням ПДК.
- Функція "Wind Avoid Me" — уникнення прямого потоку повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 700 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4100 Вт |
| Потужність охолодження | 3400 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1400 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1506 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 308 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 909 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 255 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12.4 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 31.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 9.7 |
| Площа приміщення | 30-40 / 12BTU |
| SCOP | 5.10 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Користувацькi характеристики | |
| Компресор | Зимовий інвертор |
- Ціна: 48 399 ₴



