Настінний внутрішній блок Bosch Climate CL3000iU W 35E

8 899 ₴
- В наявності
- Код: 7733701566
+380 (73) 999-44-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Настінний внутрішній блок Bosch Climate CL3000iU W 35E для мультиспліт-системи відзначається своїм німецьким дизайном та рядом передових функцій. Однією з його особливостей є спеціальний іонізатор та біофільтр. Знижений рівень шуму, що не перевищує 21 дБ, робить його надзвичайно тихим у роботі. Клас енергоефективності A++/A+ допомагає зменшити споживання енергії. Режими роботи: охолодження/нагрів/осушення/вентилятор/автоматичний режим. Можливість підключення до Wi-Fi (як аксесуар), що дозволяє вам контролювати свій комфорт навіть здалеку, використовуючи додаток HomeCom Easy. Потужність холод/тепло 3,6/3,8 кВт. Рекомендована площа приміщення до 35 м².
Переваги настінного внутрішнього блоку Bosch Climate CL3000iU W 35E:
- Фільтри: біофільтр, фільтр високої щільності та каталітичний фільтр, забезпечують максимальну очистку повітря від бактерій, грибків та запахів.
- Пульт ДУ дозволяє зручно керувати режимами та функціями, а 2D коливання жалюзі забезпечує автоматичне позиціонування жалюзі для максимального комфорту.
- Чотири безступінчасті швидкості вентилятора забезпечують точне управління потоком повітря.
- Самодіагностика та виявлення витоку холодоагенту гарантують безпеку й надійність роботи.
- Функція енергозбереження у режимі очікування дозволяє значно зменшити споживання енергії.
- Захист від замерзання та самоочищення підтримують оптимальну роботу пристрою в будь-яких умовах.
- LED дисплей надає зручну індикацію стану пристрою, а стандартні режими дозволяють вибрати оптимальний режим роботи для вашого комфорту.
- Нічний режим автоматично регулює температуру для економії енергії та комфортного сну.
- Режим "Турбо" прискорює досягнення бажаної температури, а "Слідуй за мною" забезпечує точне регулювання температури залежно від місцезнаходження.
- "Вітер, обходь мене" уникне напрямку потоку повітря безпосередньо на вас. "Антихолоднеповітря" запобігає початковому видуванню холодного повітря при опаленні.
- 24-годинний таймер та режими економії енергії забезпечують оптимальну роботу пристрою. Також, є можливість автоматичного відновлення налаштувань після відключення електроенергії.
- Функції "Осушення", "Безшумний режим", "Тиша" та "i-Clean" забезпечують чисте і комфортне повітря у приміщенні. За допомогою функції 3D коливання можна точно налаштувати напрямок потоку повітря для однорідної температури в кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 530 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3800 Вт |
| Потужність охолодження | 3600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 802 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Внутрішній, настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа приміщення, Потужність BTU / кв. мb | 12BTU / 30-40 |
- Ціна: 8 899 ₴

