Мульти-спліт система з двома внутрішніми блоками Bosch Climate CL5000M 53/2 E + CL3000iU W 26E x 2 шт.

62 999 ₴
- В наявності
+380 (73) 999-44-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиспліт-системи — це системи, які дають змогу кондиціонувати кілька приміщень одночасно. Така система складається з одного зовнішнього блоку, до якого можна підключити до 5 внутрішніх блоків. Вони схожі на традиційні кондиціонери, з тією різницею, що всі внутрішні блоки під’єднані до одного зовнішнього блоку, що дозволяє максимально оптимізувати простір. Bosch пропонує широкий асортимент внутрішніх блоків, які можуть працювати з мультиспліт-системою: настінні, касетні, канальні та консольні блоки. Велика універсальність використання цих систем завдяки широкому вибору сумісних внутрішніх блоків забезпечує можливість застосування мультиспліт-систем Bosch як у будинках та квартирах, так і в офісах та комерційних приміщеннях.
Переваги мульти-спліт системи Bosch Climate CL5000M:
- Використання холодоагенту R32 дозволяє зменшити викиди CO2, що сприяє збереженню навколишнього середовища.
- Робочий діапазон температур від -15°C до +50°C для охолодження та від -15°C до 24°C для обігріву забезпечує комфортні умови в будь-яку пору року.
- Зовнішній блок має низький рівень шуму - всього 55 дБ, що робить його малопомітним у роботі.
- Його компактна конструкція та сучасний дизайн вписуються у будь-який зовнішній інтер'єр.
- Мультиспліт-система Bosch Climate CL5000M надає більше ніж 400 різних конфігурацій завдяки різноманітним типам блоків.
- Підключається до мережі (додаткова опція), і можна налаштовувати систему з будь-якого місця зі смартфона або планшета через Bosch HomeCom Easy.
- Bosch Climate CL5000M - це оптимальне рішення, якщо Ви шуекаєте ефективну та гнучку мультиспліт-систему, яка охолодить та обігріє будиное або комерційне приміщення.
- Маючи широкий вибір внутрішніх блоків, ця система може бути індивідуально налаштована під будь-які потреби користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 2 |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 292 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 729 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7.8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Компресор | Інверторний |
| Площа приміщення | 40-60 / 18BTU |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Комплект |
| Кількість портів для підключення | 2 |
- Ціна: 62 999 ₴




