Кондиціонер Panasonic TZ Super Compact (-15°C WiFi) CS-TZ50ZKEW/CU-TZ50ZKE

76 699 ₴
- В наявності
Ідеальне рішення для охолодження будь-яких приміщень у вашому домі в найкомпактнішому дизайні. Потужний і ефективний кондиціонер серії TZ з екологічним холодоагентом R32. Дизайн, відзначений нагородою Good Design Award, підкреслює зручність, простоту, інновації та естетику. Визнана та нагороджена серія TZ від Panasonic стане вишуканим доповненням будь-якого інтер'єру.

Завдяки компактному дизайну, ширина внутрішніх блоків становить лише 779 мм (1102 мм для моделей TZ60 і TZ71), що значно розширює можливості їхнього встановлення, включно з обмеженим простором над дверима. Конструкція ретельно продумана для зручності як установників, так і користувачів, що дало змогу значно скоротити час монтажу блоків TZ. Внутрішня структура пристрою була змінена, щоб спростити і прискорити його обслуговування. Тепер електроніка і компоненти розташовані з одного боку пристрою, що робить обслуговування набагато простішим.
Вбудована антена Wi-Fi та сумісність із голосовим помічникомПристрій готовий до під'єднання до Інтернету та керування зі смартфона через додаток Panasonic Comfort Cloud App. З його допомогою можна легко керувати, моніторити та складати розклад завдяки простому інтерфейсу. З підключеним додатком Panasonic Comfort Cloud пристрій можна контролювати через Google Assistant або Amazon Alexa. Тверді частинки (PM2.5), такі як пил, бруд, дим і краплі рідини, можуть залишатися в повітрі. Фільтр здатний вловлювати частинки PM2.5, включно з небезпечними забруднювачами, домашнім пилом і пилком, забезпечуючи високу якість повітря в приміщенні. Насолоджуйтесь інноваційним і стильним пультом Sky з підсвічуванням, який вирізняється великим екраном і простотою використання.


Наш інверторний кондиціонер Panasonic став одним із найтихіших на ринку. Ми знизили рівень шуму в приміщенні завдяки постійно змінюваній вихідній потужності інвертора, забезпечуючи більш точний контроль температури.
Технологія Aerowings. Чудове керування повітряним потокомФункція Aerowings від Panasonic являє собою інноваційну систему з двома незалежними лопатями, які направляють повітряний потік для швидкого охолодження приміщення. Ця функція також забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря по всій кімнаті. Завдяки двом незалежним лопатям блоку Aerowings користувач отримує більше контролю над напрямком повітряного потоку, що дає змогу уникнути відчуття надлишкового холоду в разі постійного спрямованого потоку повітря.


Кондиціонери Panasonic з функцією Aerowings оснащені поліпшеною внутрішньою структурою, що містить ширшу решітку повітрозабірника та вентилятор з високою швидкістю обертання для обробки більшого об'єму повітря. Коли здвоєні лопаті Aerowings направляють потік повітря до стелі, це створює особливий ефект охолодження. Функція Shower Cooling забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря по всьому приміщенню, забезпечуючи комфорт без негативних наслідків від прямого охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 779 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 209 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 619 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 824 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 299 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа приміщення | 40-60 / 18BTU |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Користувацькi характеристики | |
| Компресор | Інверторний |
- Ціна: 76 699 ₴



