Кондиціонер Panasonic BZ Super Compact (-15°C) CS-BZ25ZKE/CU-BZ25ZKE

41 299 ₴
- В наявності
Ідеальне рішення для охолодження будь-яких приміщень у вашому домі в найкомпактнішому дизайні. Високопродуктивний та енергоефективний кондиціонер серії BZ з екологічно безпечним хладагентом R32. Нагороджений премією Good Design Award, він поєднує в собі зручність, інновації та стильний дизайн. Лінійка BZ від Panasonic – це елегантне доповнення до будь-якого інтер’єру.![]()

Завдяки продуманій конструкції ширина внутрішнього блоку становить лише 779 мм, що дозволяє розмістити його навіть у обмеженому просторі, наприклад, над дверним отвором. Інженери звернули увагу на зручність монтажу та обслуговування: змінена внутрішня компоновка пристрою пришвидшує встановлення та спрощує технічне обслуговування. Тепер усі ключові компоненти розміщені з одного боку, що робить доступ до них набагато зручнішим.
Тиха робота – лише 20 дБ(A)Інверторна технологія Panasonic забезпечує один із найнижчих рівнів шуму на ринку. Завдяки плавному регулюванню потужності система підтримує стабільну температуру, створюючи комфортну та практично безшумну атмосферу.


Інноваційна система Aerowings від Panasonic включає дві незалежні лопаті, які направляють потік повітря для швидкого охолодження. Це забезпечує рівномірний розподіл прохолоди по всій кімнаті, виключаючи ефект направленого холодного потоку та створюючи максимально комфортну атмосферу.
Функція Shower Cooling для рівномірного охолодженняКондиціонери Panasonic з технологією Aerowings оснащені вдосконаленою системою повітрозабору та потужним вентилятором, здатним обробити більше повітря за короткий час. Коли подвійні лопаті Aerowings направляють потік вгору, створюється ефект м’якого розсіяного охолодження, що виключає неприємні відчуття від прямого холодного повітря.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 779 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 209 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 542 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 289 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа приміщення | 20-30 / 09BTU |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Користувацькi характеристики | |
| Компресор | Інверторний |
- Ціна: 41 299 ₴




