Кондиціонер Panasonic Professional CS-Z71YKEA/CU-Z71YKEA (series for server rooms -25 °C)

128 799 ₴
- В наявності
Енергоефективні кондиціонери для цілодобового використання.
Компанія Panasonic пропонує широкий асортимент рішень для серверних кімнат, які ефективно захищають обладнання, забезпечуючи стабільний клімат навіть при вуличній температурі нижче -25 °C.
Робота в режимі 24/7
Висока продуктивність у будь-яку пору року. Цей настінний кондиціонер розроблений для професійних та критично важливих програм, таких як серверні кімнати, де потрібне надійне охолодження навіть при екстремально низьких температурах на вулиці.


Високий рівень енергоефективності в режимі охолодження
Показники SEER та SCOP цього кондиціонера були покращені для досягнення найвищого рівня енергоефективності. Модель потужністю 3,5 кВт має значення SEER 9,6 (A+++).
Новий пульт дистанційного керування для більшого комфорту
Новий пульт дистанційного керування дозволяє забезпечити безперебійну роботу двох блоків в серверній кімнаті завдяки вбудованому режиму поперемінної роботи. Ця функція керує зміною та допоміжним режимом двох блоків та доступна при підключенні додаткового кабелю CZ-RCC5 між контролером та кожним із двох внутрішніх блоків.


Вбудований Wi-Fi та підтримка голосового керування
Пристрій готовий до підключення до Інтернету та керування через смартфон за допомогою програми Panasonic Comfort Cloud. Слідкуйте за споживанням енергії та діагностуйте проблеми легко та швидко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1040 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 244 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 695 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 875 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа приміщення | 60-80 / 24BTU |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Користувацькi характеристики | |
| Компресор | Інверторний |
- Ціна: 128 799 ₴



