Кондиціонер NC clima Birmingham (-20°C) NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu

25 999 ₴
- В наявності
Опис Кондиціонер NC clima NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu

NC clima Birmingham
Тихий кондиціонер інверторного типу здатний працювати на обігрів при -20°С. Ефективна площа роботи – до 35 метрів квадратних – комфортний клімат у кімнаті цілий рік. Робота на інноваційному фреоні R32 забезпечує збільшення продуктивності, зменшуючи при цьому споживання електроенергії. Як і у всій лінійці побутових кондиціонерів компанії NC clima, у серії Бірмінгем NCI/NCO12EHBIw1eu встановлено компресор Toshiba.

Режим нічний і TURBO
Нічний режим знижує оберти вентилятора та шум від його роботи для комфортного сну чи відпочинку.
Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини.

Wi-Fi керування
Дистанційне керування кондиціонера NC clima Birmingham можливе через підключення Wi-Fi модуля (купується окремо) у внутрішній блок, встановлення програми NetHome Plus на ваш гаджет та доступу до мережі інтернет.

Тиха робота
Завдяки новітньому інверторному компресору система має низькі показники шуму внутрішнього блоку. Для моделі NCI/NCO12EHBIw1eu мінімальний рівень шуму становить лише 20 дБ. Такі показники забезпечать Вам комфорт та тишу під час відпочинку.

Функція Dimmer
Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.

Від -20 до +50
Побутові спліт системи NC clima Birmingham у широкому діапазоні робочих температур для кожної пори року. Модель відмінно впорається як з обігрівом Вашої оселі при зовнішній температурі до -20°С, так і з охолодженням при зовнішній температурі до +50°С.

Фреон R32 та покриття Gold Fin
Серія Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32.
Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Gold FIn, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu від шкідливого впливу вологи.
Особливості кондиціонера NC clima NCI/NCO12EHBIw1eu




Високий показник SEER - клас енергоспоживання А++ (співвідношення електрики, що споживається, до виробленої енергії холоду).
Фреон R32Інноваційний фреон R32 має на 64% менший потенціал глобального потепління порівняно з фреоном R410.
Покриття Gold FInГідрофільне покриття теплообмінників запобігає появі бактерій, плісняви та корозії у внутрішньому блоці.
Функція Smart AutoРозумний режим автоматичного перемикання між базовими режимами кондиціонера NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція.
Технічні характеристики NC clima NCI/NCO12EHBIw1eu
Площа, кв.м Потужність, BTU Рівень шуму, Дб Розміри вн. блоку, ммдо 35
13000
21/22/32/38
802x189x297
Основні функції кондиціонера NC clima Birmingham
Dimmer Таймер Зимовий комплект TURBO режим Самоочистка Режим AUTO Wi Fi Ready АвтоперезапускОсновні характеристики Кондиціонер NC clima NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 35
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °C до +50 °C/Обігрів від -20 °C до 30 °C
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм802/297/189
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм720/495/270
Вага внутрішнього блока, кг8,6
Вага зовнішнього блока, кг23,2
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год12000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)7,0 (A++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4,1 (А+)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)5,4 (А+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт3,809 / 3,516
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год1 (0,11-1,48) / 1,14 (0,12-1,65)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ26-39 / 56
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0.55
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6.35mm (1/4in)/9.52mm(3/8in)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3800 Вт |
| Потужність охолодження | 3510 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1140 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 297 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 802 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 189 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 7.0 |
| SCOP | 4.1 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 30-40 / 12BTU |
- Ціна: 25 999 ₴





