Кондиціонер NC clima Derby (-15°C) NCI18EHDIw1eu/NCO18EHDIw1eu

34 999 ₴
- В наявності
О
Опис Кондиціонер NC clima NCI18EHDIw1eu/NCO18EHDIw1eu

Потужна спліт-система для великих приміщень до 52 м²
NC clima NCI18EHDIw1eu / NCO18EHDIw1eu — це продуктивний кондиціонер для великої вітальні, open-space або офісного приміщення площею до 52 м². Якщо ви плануєте купити кондиціонер для просторої квартири або комерційного приміщення в Україні, ця модель забезпечить рівномірний розподіл повітря та стабільну температуру.
140 Вт/год — 2100 Вт/год — діапазон номінальної споживаної потужності системи.

Стабільна робота при високих навантаженнях
Кондиціонер ефективно працює на охолодження до +50°C та на обігрів до -15°C. Це дозволяє використовувати його як універсальне рішення для клімату в будь-якому регіоні України.
Показники SEER A++ (охолодження) / SCOP A+ | A+++ (обігрів) підтверджують високу сезонну енергоефективність навіть при обслуговуванні великих площ.
Інверторний компресор Toshiba GMCC у комбінації із холодоагентом R32 гарантують стабільність та довговічність роботи системи.

Смарт-керування у додатку Nethome Plus
Модель підтримує Wi-Fi керування через додаток Nethome Plus та спеціальний модуль (купується окремо) для підключення у внутрішній блок кондиціонера, що дозволяє контролювати клімат дистанційно. Це особливо зручно для бізнес-простору або великої квартири.
Кондиціонер легко інтегрується в сучасний інтер’єр завдяки класичному дизайну та прихованому LED-дисплею, який можна вимкнути.

Режим мінімального споживання та глибоке очищення
Серія спліт систем Derby підтримує функції охолодження, обігріву, вентиляції та осушення, що дозволять підтримувати оптимальний мікроклімат протягом року.
Вбудована іонізація повітря очистить середовище від алергенів, пилу, спор грибка і покращить якість повітря у приміщенні.
Режим Follow me забезпечує точність температури в зоні перебування користувача за допомогою датчика у пульті керування, а функції ECO оптимізує енергоспоживання.
А функції AUTO, Turbo, Sleep, Timer дозволять налаштувати роботу обладнання індивідуально до потреб.

Антикорозійне покриття та захист від стрибків напруги
Гідрофільне покриття теплообмінників попереджає утворення корозії та продовжує термін служби обладнання.
Система самоочищення мінімізує накопичення вологи та шкідливих накопичень всередині блоку.
Захист від перепадів напруги, контроль витоку фреону та автоматичний перезапуск забезпечують стабільну роботу кондиціонера навіть у складних умовах експлуатації.
Основні характеристики Кондиціонер NC clima NCI18EHDIw1eu/NCO18EHDIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 52
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °C до +50 °C/Обігрів від -15 °C до +24 °C
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм975/308/218
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм805/554/330
Вага внутрішнього блока, кг10,4
Вага зовнішнього блока, кг30,3
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення
Технічні параметри
Потужність, БТО/год18000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)7,4 (А++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4,2 (A+)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)5,1 (А+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт5,567 / 5,274
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год1,39 (0,22~1,7) / 1,6 (0,14~2,1)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ20-48 / 57,5
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0,800
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6,35mm(1/4in) / 12,7mm(1/2in)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 52 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5560 Вт |
| Потужність охолодження | 5270 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1600 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1390 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 308 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 975 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 218 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10.4 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 7.4 |
| SCOP | 4.20 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компресор | Інверторний |
| Площа приміщення | 40-60 / 18BTU |
- Ціна: 34 999 ₴





