Кондиціонер NC clima Liverpool (-25C) NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu

44 999 ₴
- В наявності
Опис Кондиціонер NC clima NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu

Нова серія спліт систем NC clima Liverpool
Дизайнерська новинка від англійського бренду NC clima представлена у 2023 році - побутовий кондиціонер серія Liverpool NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu.

Унікальний та витриманий дизайн від NC clima
Чорний, глянцевий колір внутрішнього блоку спліт системи NC clima Liverpool NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu підкреслить сучасний інтер'єр квартири, офісу, приватного будинку або будь-якого іншого приміщення. Створить комфортні умови клімату в комбінації з інноваційними функціями.

Віддалений контроль - Wi-Fi ready
Традиційно, як і в будь-якій побутовій спліт системі бренду NC clima, в серії Liverpool присутня опція керування через мережу інтернет. Для використання цієї функції достатньо встановити спеціальний Wi-Fi модуль (до комплекту не входить) і завантажити додаток "NetHome Plus" на свій гаджет.

Вбудована іонізація повітря
Шляхом вбудованого блоку іонізації, спліт-система кондиціонер серії Liverpool NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu ефективно очищує та дезінфікує повітря в приміщенні, що значно поліпшує мікроклімат, освіжаючи та, паралельно, видаляючи шкідливі компоненти (віруси, бактерії, алергени).

Підігрів зовнішнього блоку
Під час сильних морозів взимку, побутовий кондиціонер NC clima серії Liverpool NCI/NCO18EHLIw1eu здатний повноцінно обігріти приміщення площею до 52 метрів квадратних. Така здібність досягнута вбудованим "зимовим комплектом" (підігрів зовнішнього блоку).




Кондиціонер NC clima серії Liverpool NCI/NCO18EHLIw1eu є повноцінною альтернативою опалювальних приладів.
ЕнергоефективністьЕнергоефективність спліт системи НС кліма Liverpool NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu відповідає показнику А+++.
Режим GEARСпеціальний режим роботи спліт системи NC clima NCI/NCO18EHLIw1eu для зниження споживання енергії на 50-70%.
Компресор ToshibaВ серії Liverpool NCI/NCO18EHLIw1eu встановлено сучасний інверторний компресор від світового виробника Toshiba.
Основні характеристики Кондиціонер NC clima NCI18EHLIw1eu/NCO18EHLIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 52
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °С до +50 °С /Обігрів від -25 °С до 24 °С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм969/320/241
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм805/554/330
Вага внутрішнього блока, кг11.2
Вага зовнішнього блока, кг33.5
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуЧорне дзеркало
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим GEAR+
Режим ECO+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим I-clean+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим Dimmer+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год18000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)7 (А+++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4 (A+)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)5,1 (А+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт5,565 / 5,272
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год1,54 / 1,55
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ31-41 / 57
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг1,10
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6.35mm (1/4in)/12.7mm(1/2in)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 52 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5560 Вт |
| Потужність охолодження | 5270 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1550 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1540 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 320 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 969 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 241 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11.2 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 33.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4.0 |
| EER | 7.0 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 40-60 / 18BTU |
- Ціна: 44 999 ₴









