Кондиціонер NC clima Stonehenge (-30°C) NCI09EHSIw1eu/NCO09EHSIw1eu

34 999 ₴
- В наявності
Опис Кондиціонер NC clima NCI09EHSIw1eu/NCO09EHSIw1eu

Фахівець серед інверторів
Побутова новинка 2024 року — інвертор нового покоління - серія спліт систем Stonehenge. Варто зазначити, що даний виріб - повноцінний продукт здатний регулювати темпрературу повітря у приміщенні круглорічно. Загалом, кондиціонер побутовий, прийнято вважати допоміжним варіантом з періодичним використанням. Із Stonehenge ситуація зовсім інша.

Побутовий тепловий насос
Дана лінійка випущена як професійний, побутовий, настінний тепловий насос, що може бути використаний, як основний елемент обігріву та охолодження у діапазоні робочої температури - Охолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -30°С до 24°С. Така можливість обігріву, як правило, досягається за допомогою додаткового підігріву зовнішього блоку. Проте дана система оптимізована, працює за принципом теплового насосу та не потребує додаткового зимового комплекту.

Вмикай-вимикай-налаштовуй - Wi-Fi
Серія побутових кондиціонерів Stonehenge має можливість підключення спеціального модуля Wi-Fi. А це значить, що для повноцінної його роботи та дистанційного управління системою потрібно: встановити кондиціонер, модуль, встановити додаток NetHome Plus на гаджет (ОС Android/iOS) та налаштувати згідно інструкції.

Багаторівнева обробка повітря
Професійний очисник повітря вже вбудовано у спліт систему:
- Іонізація (Fresh);
- High density filter;
- Cold-catalyst filter;
- Silver ion filter;
- BIO filter.

Вбудована інтелектуальна система
Система серії Stonehenge, без перебільшення, виступає як повноцінний прилад для обробки мікроклімату приміщення будь-якого типу та площі. Вбудована інтелектуальна система зводить до мінімуму втручання людини в процес налаштування та саму роботу:
- Датчики вимірювання та відслідковування середовища;
- Система інтелектуального захисту від холодного повітря;
- Система інтелектуального видалення пилу.
![]()
![]()
![]()
![]()
Реальні показники сезонної енергоефективності високого рівня (SEER/SCOP).
Опція Follow meВбудований датчик в пульті ДУ для автоматичної оптимізації роботи системи.
Режим ECOРегулювання обертів вентилятора в автоматичному режимі для економії споживання.
3-D AirFlowНова технологія циркуляції повітря та управління положенням жалюзі (4 сторони).
Основні характеристики Кондиціонер NC clima NCI09EHSIw1eu/NCO09EHSIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 25
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °С до +50 °С/Обігрів від -30 °С до 24 °С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм795/295/225
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм765/555/303
Вага внутрішнього блока, кг10,2
Вага зовнішнього блока, кг29,5
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим GEAR+
Режим ECO+
Режим Follow me+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим I-clean+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Інтелектуальне видалення пилу+
Інтелектуальний захист від холодного повітря+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзіВертикально/горизонтально
ФільтриHigh density filter/Cold-catalyst filter/Silver ion filter/BIO filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год10000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)А+++
SCOP (робота на обігрів)А++
Потужність обігріву/охолодження, кВт3,226 / 2,933
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год0,7 (0,12-1,4) / 0,62 (0,13-1,2)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ18-36,5 / 55
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
2 способи підключення трубопроводів+
П'ятишвидкісний двигун зовнішнього вентилятора+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0,7
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6,35/9,52 (1/4"/3/8")
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3220 Вт |
| Потужність охолодження | 2930 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 620 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 700 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 795 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10.2 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 29.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4.40 |
| EER | 9.80 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 20-30 / 09BTU |
- Ціна: 34 999 ₴









