Кондиціонер NC clima Stonehenge (-30°C) NCI24EHSIw1eu/NCO24EHSIw1eu

64 999 ₴
- В наявності
Опис Кондиціонер NC clima NCI24EHSIw1eu/NCO24EHSIw1eu

Фахівець серед інверторів
Побутова новинка 2024 року — інвертор нового покоління - серія спліт систем Stonehenge. Варто зазначити, що даний виріб - повноцінний продукт здатний регулювати темпрературу повітря у приміщенні круглорічно. Загалом, кондиціонер, прийнято вважати допоміжним варіантом з періодичним використанням. Із Stonehenge спліт системою ситуація зовсім інша.

Побутовий тепловий насос
Дана лінійка випущена як професійний, побутовий, настінний тепловий насос, що може бути використаний, як основний елемент обігріву та охолодження у діапазоні робочої температури - Охолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -30°С до 24°С. Така можливість обігріву, як правило, досягається за допомогою додаткового підігріву зовнішього блоку. Проте дана побутова спліт система оптимізована, працює за принципом теплового насосу та не потребує додаткового зимового комплекту.

Вмикай-вимикай-налаштовуй - Wi-Fi
Серія побутових кондиціонерів Stonehenge має можливість підключення спеціального модуля Wi-Fi. А це значить, що для повноцінної його роботи та дистанційного управління системою потрібно: здійснити монтаж побутового кондиціонера, встановити модуль та додаток NetHome Plus на гаджет (ОС Android/iOS) та налаштувати згідно інструкції.

Багаторівнева обробка повітря
Професійний очисник повітря вже вбудовано у спліт систему:
- Іонізація (Fresh);
- High density filter;
- Cold-catalyst filter;
- Silver ion filter;
- BIO filter.

Вбудована інтелектуальна система
Система серії Stonehenge, без перебільшення, виступає як повноцінний прилад для обробки мікроклімату приміщення будь-якого типу та площі. Вбудована інтелектуальна система зводить до мінімуму втручання людини в процес налаштування та саму роботу:
- Датчики вимірювання та відслідковування середовища;
- Система інтелектуального захисту від холодного повітря;
- Система інтелектуального видалення пилу.
![]()
![]()
![]()
![]()
Реальні показники сезонної енергоефективності високого рівня (SEER/SCOP).
Опція Follow meВбудований датчик в пульті ДУ для автоматичної оптимізації роботи системи.
Режим ECOРегулювання обертів вентилятора в автоматичному режимі для економії споживання.
3-D AirFlowНова технологія циркуляції повітря та управління положенням жалюзі (4 сторони).
Основні характеристики Кондиціонер NC clima NCI24EHSIw1eu/NCO24EHSIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 70
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °С до +50 °С/Обігрів від -30 °С до 24 °С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм1140/370/275
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм946/810/410
Вага внутрішнього блока, кг20
Вага зовнішнього блока, кг53,3
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим GEAR+
Режим ECO+
Режим Follow me+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим I-clean+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Інтелектуальне видалення пилу+
Інтелектуальний захист від холодного повітря+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзіВертикально/горизонтально
ФільтриHigh density filter/Cold-catalyst filter/Silver ion filter/BIO filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год25000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)А+++
SCOP (робота на обігрів)А++
Потужність обігріву/охолодження, кВт7,771 / 7,331
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год1,9 (0,30-3,1) / 1,7 (0,42-3,2)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ29,5-44 / 59,5
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
2 способи підключення трубопроводів+
П'ятишвидкісний двигун зовнішнього вентилятора+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг1,7
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм9,52/15,9 (3/8"/5/8")
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7770 Вт |
| Потужність охолодження | 7730 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1700 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1900 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 370 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1140 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 275 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 20 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 810 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 946 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 410 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 53.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4.60 |
| EER | 8.50 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 60-80 / 24BTU |
- Ціна: 64 999 ₴









